- Vrh B -

Datum narození: 13.03.2018

Otec

Ch. & JCh. Monsolina Mister X

Matka

Ch. & JCh. Monsolina Frut of Sun

 

 

 

- Štěňátka -

Ballantines Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Ballantinka, trikolorní holčička našla svojí milující rodinu na Moravě. Bydlí s nimi v rodinném domku, kde má za plotem kus překrásné přírody. Dostala jméno Sanny. Doma má dva malé dvounohé kamarády a milující paničku a páníčka. Sanny je překrásná, velice kamarádská a chytrá holčička. Ze všeho nejraději okusuje nově vysazené okrasné stromky, ale to přeci štěňátka dělají. I přesto jí její rodina miluje a jsou velice šťastní, že si vybrali právě jí.

[16]

 

Balvenie Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Stázka, největší divoška, s pohledem ďáblíka, nádherná trikolorní holčička s bohatým, plným límcem odjela do svého nového domova do nedaleké Plzně. Temperamentní, divoká a nebojácná fenečka doslala jméno Ivy. Povahou je to kopie svého vítacího tatínka, je to velká průzkumnice a nebojsa. S Ivy se budeme vídat nejen na společných procházkách, ale i ve výstavních kruzích.

[13]

 

Blue Lilli z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: blue merle

Úspěchy: Velmi nadějná 2

Naše Lilli, Lillísek a Lillinka, jediná fenka z vrhu nádherného blue merle zbarvení. Fenečka velice temperamentní, zvědavá někdy až drzá jako opička. Mazlinka, která se podobala povahou svému nezkrotnému tatínkovi Metovi odjela ke své nové paničce do Prahy. Holky si padly do oka jen se uviděly. Panička dala Lillince jméno Saffí. Plánují spolu sportovat a také se budeme vídat na výstavách. Saffí doprovází paničku na každém kroku. Chodí spolu do práce, navštěvují konzerty, jezdí vlakem. Saffí bude parťák do nepohody, kterého nic nepřekvapí.

[15]

 

Bourbon Blue z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: blue merle

Úspěchy: Velmi nadějný 1

Buráček, Burák a Burina tak jsme mu doma říkali, před tím než dne 10.07.2018 odešel do nového domova, ke slečně, ve svém rodném městě. Zde dostal jméno Balů. Je to nádherný pes, má silnou kostru, nádherně tvarovanou hlavu a nádherné blue merle zbarvení s velkým, plným límcem. Je velice mazlivý, učenlivý a rozvážný. Doma na něj čekala čtyřnohá kamarádku z útulku. Buráček - Balů zůstává jako nová naděje v naší chovatelské stanici, kde se s ním budeme věnovat výstavám. Věřím, že svojí krásou a povahou bude kolem sebe rozdávat jen samou radost.

[14]

 

Bannister Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Banni, jedničko tak jsme mu říkali u nás. Jednička proto, že byl prvorozený. Od svých páníčků doslal jméno Balů. Je to mohutný, statný kluk s plným límcem. Je to veliký mazel, velice rychle se učící nové povely. Páníčkové si jej pořídili jako rodinného mazlíka. Bydlí na Moravě, kde si užívá velikánské zahrady. Tráví s nimi všechen volný čas. Balů si užívá výletů v přírodě. Je to milovaný člen své nové rodiny.

 

Breeze Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Vánek, trikolorní klučík s plným límcem našel svojí milovanou rodinu na Moravě. Je to veliký mazel, velice kontaktní, zároveň velice něžný. Stal se z něj rodinný mazlíček, žije v domku s velikánskou zahradou, chodí do psí školky a výletuje se svojí rodinou. Od své paničky dostal jméno Bucky. Všichni ho doma milují.

 

Black Rocky z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Rocky, jehož jméno si panička vybrala už když se narodil. Je to temperamentní mazel, kluk trikolorního zbarvení s plným límcem a bílýma pacinkama. Bydlí se svojí milující rodinou, paničkou a třemi klučičími kámoši v panelovém domě na Moravě. Vyplňuje jejich volný čas častými procházkami, mazlením, to hlavně, společným koukáním na televizi. Sleduje svojí paničku, když vaří, občas ukousne kousek nábytku, aby nebyla nuda. Navštěvuje psí školku a všichni jsou spolu moc šťastní.

 

Fotografie štěňátek od Moniky Konopové

 

- Vrh A -

Datum narození: 18.03.2010

Otec

Ch. One More Night African Gold

Matka

Gwendy z Chýnovské jeskyně


- Štěňátka -

Andy African Gold z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: dark sable