Junior Champion CZ & SK, Champion CZ & SK

Monsolana Lovely Cream

Datum narození: 20.02.2017

Pohlaví: fena

Otec: Salsina Whole World

Matka: Monsolina Say my Name

Zbarvení: tricolor

Chrup: úplný, skus nůžkový

Výška:

Chovnost: mladá naděje

Import Rusko

- Zdraví -

 

 

- O Sáře -

Sára k nám přicestovala v polovině srpna roku 2017. Na konci srpna úspěšně zahájila svojí výstavní kariéru ve třídě dorostu na dvoudenní klubové výstavě v Ostravě. Oba dva dny získala ocenění VN1 a titul BIS PUPPY. Poté absolvovala další klubovou výstavu v Mladé Boleslavy, kde získala další titul BIS PUPPY. Je velice kontaktní, přátelská, hravá, upovídaná a šťastná.

- Rodokmen -
Salsina Whole World { Ch. Beldones Black Illusion {
Ch. Chelborn Kiss'N Tell { Ch. Samhaven Time Will Tell
Brilyn Silver Serenade to Chelborn
Aquarelle des Beldones { Brilyn Black Inspiration
Ch. Lynaire Something Special
Demi Day Dream in Blue de Cathyja { Tricky Trooper de Cathyja { Ch. Narwick Silver Blue de Cathyja
Ouest Side Story Black de Cathyja
Ch. Silvermoor's Black Opal at Buebezi { Silvermoor's Spritzer
Silvermoor's May Bee
Monsolina Say my Name { Monsolana Action To Victory { Cramick Silver Blue de Cathyja { Ch. Narwick Silver Blue de Cathyja
Ch. Silvermoor's Black Opal at Buebezi
Evening Star de Cathyja { Tricky Trooper de Cathyja
Blue Chrystal Pearl de Cathyja
Monsolana Black Pounds { Lynmead Let's Go Black { Ch. Amalie Look Who's Black
Lynmead So in Love
Topaz at Monsolana s Jantarnogo Berega { Ch. Velvet in Blue de Cathyja
New Monfort Elizabeth Tailor

 

- Výstavy -
Datum Výstava Rozhodčí Ocenění
01.06.2019 Klubová výstava Humpolec Krinke Milan V2, Res. CAC
12.05.2019 Klubová výstava Chropyně Paul Lawless V2, Res. CAC
11.05.2019 Klubová výstava Chropyně Brian Hawking (GB) V1, CAC
08.05.2019 Krajská výstava Staňkov Krinke Milan V1, vítěz třídy, krajský vítěz
05.05.2019 DUO CACIB Lučenec J. Matyáš V1, CAC, CACIB
04.05.2019 DUO CACIB Lučenec Miroslav Kotuláš V1, CAC, Res. CACIB
13.04.2019 MVP České Budějovice Olga Dolejšová V1, CAC, CACIB, BOS
23.03.2019 NVP Zielona Góra Anna Kochan V1, CAC
03.02.2019 DUO CACIB Brno Judit Korózs-Papp (HU) V2, Res. CAC
02.02.2019 DUO CACIB Brno Timmins Dermot (IRL) V1, CAC
27.01.2019 MVP Nitra Miroslav Václavík VD 1
26.01.2019 MVP Nitra Petr Řehánek V2, Res. CAC
25.01.2019 MVP Nitra Judit Korózs-Papp (HU) V2, Res.CAC
09.12.2018 MVP Nitra Boris Špoljarič (HR) V2, Res.CAC
08.12.2018 MVP Nitra Zaza Omarov (GE) V1, CAC
20.10.2018 KV Kladno Paul Battigan (IRL) V1, CAC
06.10.2018 MVP České Budějovice Gabriela Ridarčiková (SK) V1, CAC, res. CACIB
16.09.2018 KV Chropyně John Wauben (NL) V1, CAC
15.09.2018 Spec.výstava Chropyně Peter Fricke (D) V1
02.09.2018 KV Sondershausen (SRN) Karen McDevitt (IRL) V3
26.08.2018 German Winner Liepzig Guy Kips (Lux) V
25.08.2018 CACIB Liepzig Kerstin Selle (D) V3
14.07.2018 NVP Mladá Boleslav Márová Petra V2, Res. CAC
10.06.2018 DOG EXPO Nitra Victor Lobakin (AZ) V1, CAJC, Junior BOB
09.06.2018 DOG EXPO Nitra Birk Carsten (DK) V1, CAJC
08.06.2018 DOG EXPO Nitra Cox Gerard (IE) V1, CAJC
03.06.2018 KV Humpolec Cheryl Locket (UK) VD2
02.06.2018 KV Humpolec Steve Barrett (UK) V1, CAC
12.05.2018 KV Chropyně Sandra Wiglessworth (UK) V2
05.05.2018 MVP Praha Drobnjak Darko (SRB) V1, CAJC, BOJ
21.04.2018 MVP České Budějovice Ladislav Kukla V2
08.04.2018 IDS Chemnitz Timmy Ursula Ralfe (ZA) V1, CAJC, BOJ, BOB
04.02.2018 DUO CACIB Brno Poschacher Heidi (A) V2
03.02.2018 DUO CACIB Brno Milan Krinke V1, CAJC
07.10.2017 MVP Čeaké Budějovice Claudio de Giuliani VN1
28.09.2017 KV Mladá Boleslav Natalja Skalin VN1, BIS PUPPY
17.09.2017 KV Gódólio (HU) Boris Cavilac (F) VN2
27.08.2017 KV Ostrava Margaretha Carlsson (S) VN1, BIS PUPPY
26.08.2017 KV Ostrava Eva Eriksson (S) VN1, BIS PUPPY

- Fotogalerie -

[5]